Menu

Gumball 3000

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gumball 3000

Hrací Automat Gumball 3000 Online ZdarmaJméno tohoto výherního automatu přináší zpět vzpomínky na opravdu špatnou komedii ze 70. let, která pojednávala o týmech snažících se vyhrát závod napříč USA. Gumball 3000 od Play’N’Go však není komediálně zaměřený výherní automat. Místo toho se jedná o drsnou hru svým vzhledem i provedením, která se snaží oslovit hlavně fanoušky motorových sportů. Jsou zde dvě bonusové hry. Jednou je bonusová hra s volnými zatočeními a druhou je bonusová hra slepého výběru z možností v podobě výběru vaší další destinace v závodu. Pokud znáte více automatů od Play’N’Go, tak uvidíte, že je zde použito stejné spojení volných zatočení a slepého výběru, jako je tomu i u řady jiných jejich her včetně AztecIdols a Chinese New Year, ačkoli jejich vzhled je naprosto jiný.

Hrací Automat Gumball 3000 Online Zdarma

 

Po grafické stránce je tento výherní automat velmi základní. Většinu vizuálního spojení s vámi obstarávají na válcích zářivě oranžové symboly hracích karet. Naleznete zde také několik velmi rychlých aut a pozadí za válci tvoří vlastně přední pohled na chladící mřížku automobilu. Zvukové efekty obsahují trošku taneční hudby a spoustu zvuků motoru aut. Každé zatočení doprovází jedno protočení motoru a každou výhru doprovází ještě silnější řvaní motoru. To vnáší do hry velmi pozitivní a živý pocit, ale pokud nejste úplnými fanoušky závodních aut, tak se po chvíli mohou tyto zvuky stát otravnými.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti