Menu

Scandinavian Hunks

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Scandinavian Hunks

Výherní Automat Scandinavian Hunks Online ZdarmaTento herní automat je dvojčetem herního automatu Scandinavian Babes a jednoduše se jedná o naprosto stejnou hru, pouze místo sexy dívek jsou hlavními postavami svalnatí muži. První automat byl bezchybně okopírován od úvodního videa až po průběh hry. Naleznete zde stejně dvě bonusové funkce, bonusovou volnou hru s wild válci a slepý výběr z možností, a dokonce i tabulka výplat vypadá nějak povědomě.

Výherní Automat Scandinavian Hunks Online Zdarma

 

Když ponechám stranou mé obavy o využití nevinných mužů k potěšení hráčů ženského pohlaví, tak musím uznat, že je tento herní automat vypracován opravdu profesionálně. Hlavními symboly jsou samotní svalnatí mladíci s vypracovaným břichem a pažemi. Jsou blonďatí (jak byste podle názvu hry očekávali) a tmavovlasí, používající vždy rozdílný typ doplňků. Hudební doprovod je zajištěn jemným drnkáním na kytaru s dramatičtější, počítačovou melodií znějící ve chvíli, kdy dosáhnete výhry. Když se vám podaří spustit bonusovou hru, tak se grafická stránka posune na vyšší úroveň a podobá se trošku víc úvodnímu videu.
Se dvěma wild válci je 15 volných zatočení rozhodně skvělou funkcí této hry. Bonusové kolo slepého výběru vám nabízí pouze limitovanou akci, ale zato máte šanci svalnaté fešáky okukovat při tanci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti