Menu

Space Race

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Space Race

Hrací Automat Space Race Online ZdarmaUž po zhlédnutí úvodního videa vám bude jasné, že v tomto výherním automatu je něco víc než jen několik vesmírných funkcí. Ty se tu objevují ve formě jedinečného speciálního kola, kde musíte vy sami provést vesmírnou raketu bouří meteorů. Space Race představuje ucelený výherní automat, který vypadá velmi dobře i bez nutnosti být tím nejlepším, co Play’N’Go nabízí. Obsahuje volná roztočení a spoustu možností na získání skvělých výher přímo v základní hře.

Hrací Automat Space Race Online Zdarma

 

Grafická stránka se drží spíše při zemi, než aby vyloženě pocházela někde z vesmíru. Uvidíte zde Zemi, Měsíc a astronauta NASA chodícího ve vesmíru. Dále je zde raketa, sonda a již zmíněné meteory. Bonusová hra obsahuje několik významných animací, ale na druhou stranu při hlavní hře jsou animace spíše utlumené a dochází pouze k občasným pohybům při získání výherní kombinace z hlavních symbolů. Doprovodné zvuky představují již známé zvuky vesmíru s bzučením a pípáním. Jsou ale provedeny profesionálně a zasazeny do hry tak, aby nebyly nijak vtíravé. V této automatové hře jsem si užil hlavní, nově zpracovaný bonus. Jedná se vlastně o slepý výběr z možností, ale na rozdíl od jiných automatů je zde zahrnut i nový rozměr díky vícero kolům, při nichž se snažíte vyhýbat meteorům.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti