Menu

Mighty Kong

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mighty Kong

Výherní Automat Mighty Kong Online ZdarmaFilm The Mighty Kong je velmi silný a inspiruje své diváky již celou generaci. Tento film má však trošku jiné vysvětlení a různé odkazy, se kterými se mohou ztotožnit lidé z celého světa. Příběh King Konga patří mezi ta dobrodružství, která jsou nadčasová a přežívají již několik generací. Vždy si při tom najdou velmi početné fanouškovské publikum. Tento výherní automat pak patří mezi ty hry, které tomuto mocnému primátu vzdávají hold a vypráví jeho proslulé dobrodružství z cesty po celém světě.

Výherní Automat Mighty Kong Online Zdarma

Tento automat je zasazen do prostředí vzdálené džungle, kde, než byl King Kong odveden do New Yorku, celý tento slavný příběh začal. Hráči tak získají skvělý pohled na tuto temnou a drsnou džungli, ve které vysokými vodopády uprostřed lesů protéká tisíce litrů vody denně. Výherní automat má velmi vysokou kvalitu a hráči tak při hraní budou mít pocit, jako by byla okolní krajina opravdová.

Doprovodná hudba tohoto automat byla inspirována domorodými kmeny a dodává tak hráčům ještě opravdovější dojem.

Jak hrát

Zahájit hraní na tomto výherním automatu je díky jeho velmi jednoduchému designu velmi snadné, a to i pro naprosté začátečníky. Výherní automat Mighty Kong má celkem 5 válců se čtyřmi symboly na každém z nich. Počet výherních linií je fixní, což znamená, že musíte hrát se všemi výherními liniemi najednou.

Symboly

V tomto výherním automatu je možné rozdělit použité symboly do dvou skupin. První z nich jsou klasické symboly hracích karet, které obsahují eso, krále, královnu, kluka a desítku. Druhou skupinou symbolů je pět hlavních protagonistů tohoto příběhu. Když se vám podaří vytvořit výherní kombinaci z těchto symbolů, tak očekávejte opravdu vysoké výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti