Menu

John Doe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

John Doe

Hrací Automat John Doe Online ZdarmaJohn Doe je výherní automat online, který je inspirován příběhem o úspěšném detektivovi z černobílých filmů. Abyste si tento automat užili opravdu naplno, musíte se vtělit do tohoto detektiva, který vyšetřuje vraždu spáchanou na ulici. Za vši dobrou práci budete také náležitě odměněni.

Hrací Automat John Doe Online Zdarma

 

Výherní automat Joe Doe se podobá komiksovým časopisům. Celý jeho vzhled je dotažen do naprostých detailů a je tak dosaženo naprosto jedinečné atmosféry. Válce jsou umístěny doprostřed noční ulice, kde byla spáchána vražda. Hlavní protagonista zde samozřejmě nemůže chybět a typické je pro něj nosit klobouk, který vám neumožní zahlédnout jeho obličej. Na zemi je křídou obtažena postava zemřelého, kterou mírně osvětluje blízká lampa.

Herní symboly

Celý tento výherní automat je černobílý, ale vytváří naprosto jedinečný a reálný vzhled. Hráči zde mají navíc volnost při nastavení sázek i počtu výherních linií, díky čemuž mohou dosáhnout na opravdu vysoké výhry.

K dispozici je zde celkem 40 výherních linií, které pokrývají 5 válců. Jednotlivé výherní linie zobrazují kde je možné za spojení stejných hracích symbolů získat výhry. Vaše sázky si upravte v ovládacím panelu, který se nachází na spodní straně herní obrazovky. Jakmile máte vše nastaveno k vaší spokojenosti, už vám bude zbývat pouze roztočit válce.

Mezi běžné symboly tohoto výherního automatu patří silueta obtažená křídou, složka s případem, náboje a blonďatá policistka. Dalšími důležitými symboly jsou policajt se zbraní, cihlová zeď, záhadný detektiv a novinář.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti