Menu

Golden Dragon Game Art

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Golden Dragon Game Art

Automat Golden Dragon Game Art Online ZdarmaSpolečnost GameArt je tím nejoblíbenějším tvůrcem výherních automatů zdarma inspirovaných čínskou kulturou a tento skvělý a velmi zábavný výherní automat zdarma je jedním z těch nejlepších automatů na trhu. Je asi jasné, že i tento výherní automat je inspirovaný bohatou čínskou kulturou a je jednoduše neodolatelný nejen pro své dech beroucí výhry, ale také díky neodolatelnému designu, který všechny hráče doslova uhrane. Design tohoto herního automatu nemá naprosto žádné chyby. Ze všech úhlů pohledu je tento výherní automat navržen k naprosté dokonalosti s tou nejlepší grafikou, animacemi a zvukovými efekty. Tento výherní automat má běžné rozvržení 5×4. Mimo to obsahuje 50 nastavitelných výherních linií a obsahuje spoustu bonusových funkcí, které můžete aktivovat speciálními kombinacemi symbolů. Samotný průběh hry je pak velmi jednoduchý a ovládat tuto hru se naučíte během chviličky.

Automat Golden Dragon Game Art Online Zdarma

 

Pravidla automatu jsou také naprosto snadná, ale pokud se necítíte, můžete využít tabulku výplat a bezplatnou verzi automatu, abyste se do hry pořádně dostali dříve, než vsadíte vaše vlastní peníze. Rozsah sázek zde není příliš velký. Vsadit si můžete od 0,25 do 12,5. I tak je tento rozsah dostatečný k tomu, aby si každý hráč nastavil své sázky tak, aby co nejvíce odpovídaly jejich možnostem. Tento výherní automat má opravdu nádherné symboly. Nejhodnotnějšími symboly jsou wild a scatter symboly, se kterými jsou spojeny téměř všechny ty nejvyšší výhry a ten nejvyšší jackpot tohoto automatu zdarma má hodnotu 500 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti