Menu

Dr. Jackyll And Mr. Hyde

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dr. Jackyll And Mr. Hyde

Výherní Automat Dr. Jackyll And Mr. Hyde Zdarma OnlineOnline výherní automat Dr. Jekyll & Mr. Hyde je pětiválcovým video automatem se 30 výherními liniemi, jehož téma vychází ze slavného románu Roberta Luise Stevensona, který byl poprvé vydán před více jak sto lety. Tento automat vytvořila společnost Betsoft a očekávejte tak kvalitní 3D grafiku s opravdu impozantními výplatami. Automat se hodí pro všechny typy hráčů. Interaktivní část hry vezme hráče na dobrodružnou cestu dvěma bonusovými koly, dodatečnými spiny zdarma a čeká na ně i další překvapení.

Výherní Automat Dr. Jackyll And Mr. Hyde Zdarma Online

 

Kniha Dr. Jekyll & Mr. Hyde je klasickým románem, který za mnohá desetiletí přečetlo již několik generací čtenářů a stále si zachovává svůj vlastní nádech nestárnoucí fikční beletrie. Proto se není čemu divit, že se virtuální verze této povídky vytvořená společností Betsoft stala jedním z nejpopulárnějších titulů, která vás nepřestane fascinovat svojí grafickou stránkou, bonusy a speciálními funkcemi. Pokud jste fanoušky klasické literatury nebo ne, hraní na tomto výherním automatu si jednoznačně užijete. Jedná se o fantastickou hru, která je naprosto přesná. Musíme také podotknout, že se jedná o výherní automat skvěle kompatibilní s mobilními telefony. Můžete si ho tak zahrát na všech mobilních zařízeních, ať už jde o iPhone, iPad nebo zařízení s Windows.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti