Menu

Fruit Smasher

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruit Smasher

Výherní Automat Fruit Smasher Online ZdarmaVýherní automat Fruit Smasher se nachází v prostředí továrny na obaly. Jedná se o rychlý pětiválec s 10 fixními výherními liniemi. Hráči zde mohou tvořit výherní kombinace na výherních liniích nezávisle na jejich směru. Výherní kombinace tak mohou vzniknout zleva doprava nebo zprava doleva. Výherní automat vypadá jako klasický starý hrací automat, na které jsme mohli narazit v hospodách. Nyní je ale zmodernizován a obsahuje spoustu animací. Jako speciální funkce se zde nachází wild násobitel, který je speciálním násobitelem a wild symbolem v jednom. Vaše výhry může zvýšit až 10x.

Výherní Automat Fruit Smasher Online Zdarma

 

Ve hře ale narazíte také na funkci padajících wild symbolů. Na válce se tak budou spouštět jednotlivé symboly, které mohou spolknout třeba i celý válec a navíc vám přinesou ještě re-spiny. Chybět nebudou ani spiny zdarma, kterých můžete v hlavní hře vyhrát až 30. Jakmile se do spinů zdarma dostanete, můžete vyhrát dodatečné spiny zdarma a jejich počet tak ještě zvýšit. Co se týče grafické stránky, tak je výherní automat velmi ostrý a jeho hrací pole o velikosti 3×5 je naplněno bedýnkami a barevným ovocem.

Herní symboly

Jednotlivé symboly představují borůvky, melouny, pomeranče, jahody, ananasy, hrušky a třešně. Tím nejhodnotnějším symbolem je meloun. Wild symbolem je symbol bedýnky s bílým otazníkem. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. V rámci výherní kombinace se wild symbol také chová jako násobitel a podle jeho hodnoty může vynásobit vaši výhru 2x až 10x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti