Menu

Cup Carnaval

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cup Carnaval

Hrací Automat Cup Carnaval Online ZdarmaPokud vás fascinuje Brazílie a chtěli byste se tam někdy podívat, tak můžete nyní využít svoji šanci a navštívit tuto zemi pomocí skvělého výherního automatu online Cup Carnaval, který vás dostane do té správné karnevalové nálady.

Hrací Automat Cup Carnaval Online Zdarma

 

Tématem tohoto výherního automatu je kombinace fotbalu se spoustou kasinové zábavy. Strhne vás naprosto neodolatelný rytmus samby a pocit opravdového štěstí. Neexistuje žádný jiný výherní automat, který by ve vás vyvolal tak dobré pocity. Tento výherní automat obsahuje naprosto vše, co můžete od finálových oslav očekávat.

Brazilská horečka je známá svojí nakažlivostí, takže se po velmi krátké době budete pohybovat do rytmu hudby a užívat si celou tuto nespoutanou oslavu. Celá herní obrazovka je zaplavena úžasnými tanečnicemi, ale zahlédnete také další prvky, které se týkají fotbalu. Chybět nebudou ohňostroje, tanečnice, fotbalové rukavice a fotbalové kopačky. Mimo to také můžete zahlédnout dlouhou jihoafrickou trumpetu.

Tento výherní automat si můžete zahrát kdykoli chcete, nezávisle na tom, zda máte na účtu peněz hodně nebo málo. Hru si můžete nastavit naprosto podle sebe. Počet aktivních výherních linií se může pohybovat od 1 do 25. Počet válců bude vždy 5. Změnit je možné také hodnotu sázky, kterou snížíte pomocí tlačítka – a zvýšíte pomocí tlačítka +. Tento výherní automat má spoustu zábavných funkcí, které vás budou bavit opravdu po dlouhou dobu. Za tři nebo více symbolů tanečnic aktivujete funkci spinů zdarma. Za tři tanečnice získáte 3 spiny zdarma, ale čím více symbolů získáte, tím více spinů zdarma vyhrajete. Wild symbolem tohoto automatu je fotbalový míč.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti