Menu

Dolphins Luck

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dolphins Luck

Automat Dolphins Luck Online ZdarmaPřipravte se na vstoupení do podvodního ráje. Tento výherní automat zdarma se vyznačuje standardní grafikou i zvukovými efekty. Jeho symboly zahrnují kartu s číslem devět, deset, královnu, kluka, krále a eso. Nejedná se o stejný herní automat, jako jsou všechny ostatní. V tomto výherním automatu zdarma má totiž symbol krále a královny tu nejnižší hodnotu a symbol devítky a desítky tu nejvyšší hodnotu. Mimo to zde narazíte na pestrobarevné rybky, které vám vyplatí 6 mincí za kombinaci z pěti symbolů. Perla ve škebli je velmi cenná protože vám vyplatí 16,5 mince za 5 stejných symbolů. Ještě cennější je ale humr, který má hodnotu 52,5 mincí. Wild symbolem této automatové hry je mořský koník, který může nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolu.

Automat Dolphins Luck Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma je speciálním válcem válec číslo čtyři. Tento válec zobrazuje spoustu mořských koníků i delfínů. Delfín je scatter symbolem, a při získání tří a více scatter symbolů najednou aktivujete spiny zdarma i okamžité výhry. Tento online kasinový automat má klasický formát s 5 válci a 20 výherními liniemi. Nechybí zde ale i spousta zábavných funkcí. Po každé získané výhře budou mít hráči tohoto automatu šanci zahrát si mini hru a zdvojnásobit tak hodnotu své výhry. Stačí kliknout na jedno tlačítko a tuto jednoduchou hru spustíte. Mimo to zde máte i klasické ovládací prvky, jako jsou tlačítka pro nastavení maximální sázky a tlačítko pro spuštění automatické hry. Vsadit si můžete od 0,3 do 3, takže máte opravdu spoustu možností. Celkově se jedná o zábavný a skvěle vytvořený výherní automat s přátelskými symboly, které vás naprosto pohltí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti