Menu

Pachamama

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pachamama

Automat Pachamama Online ZdarmaPachamama je výherní automat, který se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi a jeho hlavním tématem je incká bohyně země, která se nazývá Pachamama. Tento výherní automat je nadupán různými scatter symboly, bonusy i wild symboly. Mimo toho je tento výherní automat obklopen tajemstvím a záhadami.

Automat Pachamama Online Zdarma

 

Tento herní automat zavede hráče do ruin, které se nachází uprostřed džungle. Nemusíte se vůbec bát, že by vás v tomto automatu něco nezaujalo, protože design je takový, že vám naprosto vyrazí dech. Automat vypadá hladce a plynule. Jeho válce byly ozdobeny tajemnými a tmavými předměty, jako jsou želvy a hadi. Pozadí automatu vypadá jako incký kamenný oltář. Za ním je vidět západ slunce a okolo je umístěno spoustu stromů. Na horní stranu herní obrazovky je pak umístěno logo automatu.

Pokud vás zajímají inovace, použité v tomto výherním automatu, tak rozhodně čtěte dál. Tento výherní automat je nadčasový. Obsahuje 25 nastavitelných výherních linií a zahrát si můžete i v demo verzi, kde nemusíte do hry vkládat vlastní peníze. Co se týče točení válců, tak s tím nebudete mít žádný problém. Stačí využít funkci automatického hraní.

Herní symboly

Tento výherní automat obsahuje několik hlavních symbolů, které upoutají vaši pozornost. Mezi tyto symboly patří červená soška, fialová soška a zlatá soška. Zlatá soška je wild symbolem a červená a fialová soška jsou scatter symboly. Právě tyto tři symboly mají obrovskou moc zvýšit vaše výhry. Při zobrazená fialové sošky na třetím, čtvrtém a pátém válci aktivujete speciální bonus, který výrazně změní váš pohled na tento automat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti