Menu

Royal Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Royal Cash

Výherní Automat Royal Cash Online ZdarmaMilujete hrání výherních automatů zdarma? Tak je tento hrací automat určen právě vám. K dispozici budete mít 50 výherních linií, které jsou umístěny na 5 válcích. Tento video automat vám navíc nabídne i jackpot v hodnotě až 100 000 liber. Mimo jackpotu ale můžete také narazit na násobitele, wild symboly a obrovský počet spinů zdarma. Průměrná návratnost k hráči činí 96,7 %, což není zrovna malé číslo. Válce automatu jsou pokryty přitažlivými symboly, jako je zlato, truhlice s pokladem, král, královna a šperky. Symboly, za které získáte ty nejvyšší výplaty, jsou královna a král. Za 5 těchto symbolů spojených do jedné výherní linie vyhrajete od 1000 do 2000 mincí.

Výherní Automat Royal Cash Online Zdarma

 

Funkce tohoto výherního automatu zdarma vám umožní si celou hru přizpůsobit vlastním požadavků. Nastavit si můžete například rychlost hry, automatickou hru a různou hodnotu vsazených mincí. Hrát tak můžete přesně podle vašeho přání. Chcete se pustit do opravdového hraní? Tak si stačí pouze vsadit od 0,50 do 250 liber a zatočit válci. Ve hře na vás čeká 5 wild symbolů, které mohou zároveň nahradit i všechny ostatní herní symboly. Jediný symbol, který není nahraditelný wild symboly, je scatter symbol. V závislosti na počtu wild symbolů zobrazených najednou na hracím poli se zvyšuje i násobitel výher, který může mít hodnotu 2x, 3x nebo až 10x.Za dva scatter symboly aktivujete 10 – 15 spinů zdarma. 3 scatter symboly pak aktivují od 16 do 25 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti