Menu

Bank or Prank

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Bank or Prank

Bank or Prank Automat Online ZdarmaVýherní automat Bank or Prank je zábavný a zároveň i velmi veselý video automat, který vám nabídne hned 243 možností na získání výher. Automat je prostě zaměřen na výhry nebo na vtípky. Pokud tedy nezískáte peníze, tak se alespoň pořádně zasmějete.

Bank or Prank Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje opravdu dobré funkce. Chcete-li spustit speciální bonusové funkce, budete muset sbírat šílené a záhadné symboly. Nic hrozného se vám ale stát nemůže, buďto se namočíte, nebo získáte nádherné výhry.

Celý tento výherní automat je hlavně veselý a přinese vám spoustu možností na získání jackpotu v hodnotě 72000 mincí, což je opravdu dostatečná částka k tomu, abyste válce tohoto automatu roztočili. Prostředí automatu připomíná tradiční bankovní prostředí a jednotlivé symboly mají podobu vtípků nebo peněz. K tématu se tak skvěle hodí.

Bonusové funkce

Mimo záhadného bonusu získáte v tomto výherním automatu také další funkce, jako jsou spiny zdarma, šílené wild symboly a normální wild symboly. Limit sázek začíná na 0,40 a maximálně je možné vsadit 40 mincí.

I když je ve hře spousta funkcí, které při hraní musíte brát v potaz, soustřeďte se hlavně na wild symbol. Ten je reprezentován symbolem zlaté mince a může se objevit během základní hry na druhém, třetím a čtvrtém válci.

Pro aktivování šílených wild symbolů budete potřebovat symboly 3. Během hry se pak šílený wild symbol přilepí na pátý válec a umožní hráčům získat ještě více výher. Za tři šílené wild symboly získáte celkem 10 spinů zdarma. Tento výherní automat se hraje na 5 válcích se třemi řádky a 20 výherními liniemi.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti