Menu

Best Things in Life

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Best Things in Life

Best Things in Life Automat Online ZdarmaV tomto pětiválcovém výherním automatu zdarma se 30 výherními liniemi si užijete luxusu a životního stylu opravdových boháčů. Celý automat je pokrytý třpytkami a válce se nacházejí na něčem vypadajícím jako zlatý talíř s fialovým pozadím. Než se ale rozhodnete podívat se, jak vlastně přepychový život slavných osob vypadá, musíte si nastavit výši vaší sázky tak, aby vám co nejvíce vyhovovala. Hodnotu mincí nastavíte v levém dolním rohu pomocí zobrazené nabídky. Vybrat si můžete od 0,01 do 0,50. Dále si nastavte počet vsazených mincí na každou linii. K tomu vám poslouží tlačítko line bet. Kliknete-li na tlačítko auto spin, tak se válce začnou točit bez zastavení po předem nastavený počet her.

Best Things in Life Automat Online Zdarma

 

Tlačítko spin roztočí válce pouze jednou. Nabídku max bet využijte, chcete-li hrát s maximální sázkou. Wild symbol tohoto výherního automatu zdarma má podobu zlatých mincí a může nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolů. Wild symbol se navíc dokáže rozrůst na jakékoli pozici na válcích, a to v základní hře i při spinech zdarma. Stane se tak ale pouze, když je součástí výherní kombinace. Scatter symbol má podobu loga automatu a má pro vás připravené scatter výhry. Za tři a více scatter symbolů ale také získáte 10, 15 nebo 20 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti