Menu

Retro Reels Extreme Heat

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Retro Reels Extreme Heat

Hrací Automat Retro Reels Extreme Heat Online ZdarmaTento planoucí výherní automat je až téměř příliš horký na to, aby zvládl své spalující herní symboly a vzrušující funkce opětovného roztočení válců. Tuto hru můžete najít v katalogu výherních automatů od společnosti Microgaming a také patří, například se svojí sesterskou hrou Diamond Glitz, do série tematických her v retro stylu, které nabízejí nadčasový herní zážitek. Jediným rozdílem je, že výherní automat Retro Reels: Extreme Heat je co se týče zábavy opravdu žhavý.

Hrací Automat Retro Reels Extreme Heat Online Zdarma

 

Tento výherní automat má pět válců a klasický design, což přiláká hlavně pokročilé sázkaře a nadšence retro automatů. A co víc, hráči zde mohou hrát až se 30 výherními liniemi a vsadit až 15 mincí na výherní linii.

Tato hra obsahuje navíc scatter symbol, který vám vyplatí výhry i v případě, že se nezobrazí na aktivní výherní linii. Scatter symbol nese nápis: Free Spin Bonus. Jak asi správně hádáte, tento symbol také udělí hráčům volná zatočení. Nalezněte 3, 4 nebo 5 scatter symbolů a odpalte 10, 15 nebo 20 volných zatočení. Bonusová volná hra může být během ní samotné opětovně spuštěna a všechny vaše výhry budou navíc zdvojnásobeny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti