Menu

Rooks Revenge

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Rooks Revenge

Hrací Automat Rooks Revenge Online ZdarmaRook’s Revenge je 3D video automat od společnosti Betsoft. Téma vypráví o aztéckém náčelníku z Jižní Ameriky a hra je prošpikovaná působivou grafikou a speciálními funkcemi. Rook’s Revenge vás zanese do srdce aztécké civilizace a nechá vás prozkoumat bohatství této starobylé kultury.

Hrací Automat Rooks Revenge Online Zdarma

 

Rook’s Revenge má klasických 5 válců a 25 výherních linií. Cílem vaší hry bude doprovodit náčelníka Rooka v jeho cestě za poklady do jihoamerických deštných pralesů. Aztécké téma je v této hře velmi zřetelné a prolíná se všemi jejími součástmi, jako například symboly, válci, hudbou, bonusy a samotným průběhem hry.

Výherní automat Rook’s Revenge je jeden z nejoblíbenějších mobilních automatů společnosti Betsoft. Verze pro iPad a Android zahrnují animace, funkce, průběh hry a doprovodné zvukové efekty, které jsou naprosto stejné jako online verze této hry. Jedinou věcí, která v mobilní verzi chybí, jsou srandovní taneční pohyby náčelníka Rooka. Mobilní verze může být pro některé hráče dokonce výhodnější, má totiž utlumené některé animace a nabízí tak rychlejší průběh hry.

Tento mobilní výherní automat je svými funkcemi a tématem velmi podobný automatu Gonzo’s Quest a je velmi pravděpodobné, že když máte rádi jeden z nich, tak si oblíbíte i ten druhý. Skvělá hudba, fascinující kamenická práce a velké množství spinů zdarma vás udrží u hraní Rook’s Revenge po velmi dlouhou dobu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti