Menu

Kingdom of the Sun Golden Age

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Kingdom of the Sun Golden Age

Automat Kingdom of the Sun Golden Age Online ZdarmaVýherní automat Kingdom of the sun: Golden Age je právě hitem, který vám po spuštění bude v lecčem připomínat postavy Faraonů a Kleopatry. Součástí tohoto výherního automatu jsou i speciální funkce, jako je sluneční kompas, třpytící se symboly a rozšiřující se bonusový symbol, které vám nabídnou skvělé herní zážitky a určitě přitáhnou spoustu hráčů.

Automat Kingdom of the Sun Golden Age Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat se rozprostírá na 5 válcích se třemi řádky a 15 výherními liniemi. Válce se nachází v jednom starověkém městě a na pozadí je vidět lehký vánek, který jemně posouvá po zemi zrnka písku. Výhry v tomto automatu získáte spojením alespoň tří stejných symbolů na jedné aktivní výherní linii.

Skvělou příležitostí pro hráče je také to, že byl tento výherní automat optimalizován pro hraní jak na stolním počítači, tak i na mobilních telefonech.

Herní symboly

Válce tohoto hracího automatu jsou pokryty kreslenými symboly egyptské královské rodiny, různých soch a klasických karet. Barevná paleta automatu nevybočuje z pískových a béžových tónů a skvěle tak podtrhuje dané téma. Pokud chcete získat tu nejvyšší výhru, tak se soustřeďte na symboly atraktivní Kleopatry nebo faraona. Za symboly černých koček, kobry nebo sochy boha získáte nižší výhry a nejméně vám vyplatí symboly hracích karet s hodnotou od J až po eso. U nich je ale výhoda, že vytváří výherní kombinace mnohem častěji.

Zlatý wild symbol vám pomůže při tvoření dodatečných výher. Jeho funkcí je totiž nahradit všechny ostatní symboly mimo bonusových symbolů. Pokud se vám tedy v některé výherní kombinaci vytvořila díra, můžete ji vyplnit právě wild symbolem. Rozrůstající bonusová funkce je aktivována bonusovým symbolem, který se objeví na levé straně válců. Symboly okolo bonusového symbolu se pak také změní na extra bonusové symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti