Menu

Jewel Bang

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Jewel Bang

Výherní Automat Jewel Bang Online ZdarmaJewel Bang je výherní automat, který se rozkládá na herním poli o velikosti 5×3 a můžete ho najít na platformách společnosti Platipus. Tento výherní automat není vůbec komplikovaný a vaším jediným úkolem je tvořit na výherních liniích kombinace ze stejných symbolů. Vyhrané částky závisí na hodnotě vaší sázky a na konkrétní výherní kombinaci.

Výherní Automat Jewel Bang Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma obsahuje celkem 10 fixních výherních linií, ale výhry vám budou vyplaceny ve všech směrech. Sázka na výherní linii začíná na 2 a maximálně si můžete vsadit až 20 mincí. Další speciální funkcí tohoto výherního automatu je funkce Turbo, kterou můžete využít pro zrychlení hry. K dispozici také budete mít nastavení a funkci automatického hraní. V rámci této funkce si můžete zahrát od 10 do 1000 spinů.

Výherní kombinace se v tomto automatu mohou tvořit ve směru zleva doprava i zprava doleva, symboly musí být pouze na sousedních válcích. Výhry poté budou vynásobeny hodnotou vaší sázky. Při zobrazení více jak jedné výherní kombinace na jedné výherní linii vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší dosažená výhra. Pokud se kombinace nachází na rozdílných výherních liniích, budou sečteny dohromady.

Herní symboly

Téma tohoto výherního automatu odvozuje i použité symboly, kterých je zde 8 a jsou spojeny se šperky. Obrovský symbol diamantu je pak wild symbolem. Na druhém, třetím a čtvrtém válci se nachází expandující wild symbol, který se může rozrůst i na další válce a pomůže vám tak vytvořit mnohem více výherních kombinací, a navíc aktivuje i jeden re-spin.

Mezi obyčejné symboly patří třpytivý prsten s modrým diamantem, obyčejný prsten, rubín a ametyst. Další symboly zahrnují karetní symboly srdcí, křížů, kár a listů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti