Menu

Chunjie

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Chunjie

Hrací Automat Chunjie Online ZdarmaVýherní automat Chunjie se rozkládá na 5 válcích a 28 výherních linií. Název Chunjie v překladu znamená čínský Nový rok, který hráči mohou oslavovat pokaždé, když v tomto výherním automatu stisknou tlačítko Spin. Tento výherní automat se vyznačuje vysokým rozptylem, masivními wild násobiteli výher a spiny zdarma podle vlastního výběru.

Hrací Automat Chunjie Online Zdarma

 

Výherní automat Chunjie si můžete zahrát se sázkou až 10 mincí na každou výherní linii. Hodnota mincí se při tom pohybuje od 0,01 až do 1 kreditu. Při hraní je možné využít funkci Turbo nebo hazardní funkci, ve které můžete své výhry zdvojnásobit. Stačí, když si z nabízených karet vyberete tu, která bude vyšší než karta dealera. Hazardní funkce vám pomůže vaši výhru vynásobit až 10x.

Bonusy a symboly

Výherní automat Chunjie obsahuje celkem 4 symboly s nižší hodnotou, které představují symboly hracích karet a 4 symboly s vysokou hodnotou, kterými jsou čínské symboly v podobě zlatého talismanu, kapra, šťastné mince a petard.

Wild symbol v tomto výherní automatu online nahrazuje všechny ostatní herní symboly, včetně scatter symbolů. Za dva až pět wild symbolů na výherní linii vyhrajete od 8 do 88 mincí. Ve srovnání s náhodným wild násobitelem, to ale nic není. Díky náhodnému wild násobiteli může být totiž jakákoli výherní kombinace vynásobena 2x, 3x, 8x, 18x nebo 88x.

Scatter symbol má podobu draka a jedná se o další speciální symbol, na který se při hraní tohoto výherního automatu zaměřte. Jeho hodnota je 7 144 mincí a jedná se také o klíč ke spinům zdarma. Pro jejich aktivaci budete potřebovat minimálně tři scatter symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti