Menu

3 Fruits Win

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

3 Fruits Win

Výherní Automat 3 Fruits Win Online ZdarmaTento výherní automat patří mezi jednu z klasických ovocných mašin, které v současné době na trhu s výherními automaty naleznete. Automat 3 Fruits Win: 10 Lines vám již podle svého názvu nabídne 10 výherních linií na pěti válcích. Co se týče funkcí, tak není nabídka až tak bohatá, ale vaše výplaty i tak mohou dosáhnout až 250x hodnoty vaší sázky. Automat můžete roztočit se sázkami od 10 pencí až po 100 liber.

Výherní Automat 3 Fruits Win Online Zdarma

Design tohoto automatu je velmi typický a podobá se všem ostatním automatům od společnosti Playson. Tyto jednobarevné fialové válce obsahují celkem 7 standardních ovocných symbolů. Mezi ty nejméně hodnotné symboly patří třešně a citróny, které vám při zaplnění celé výherní linie vyplatí 15x hodnotu vaší sázky.

Za těmito symboly následují švestky a pomeranče, které vám vyplatí až 20x hodnotu vaší sázky. Vyšší výhry získáte za melouny a hrozny, které vám na konto přidají 50x hodnotu vaší sázky. Tím nejhodnotnějším symbolem je červená šťastná sedmička, která vám vyplatí až 250x hodnotu vaší sázky.

Herní symboly

I když tento výherní automat neobsahuje žádný wild symbol, o scatter symbol ochuzeni nebudete. 5 scatter symbolů vám vyplatí 50x hodnotu vaší sázky. Jiné speciální funkce zde nenajdete, protože se automat opravdu soustředí na hlavní hru.

Pokud máte rádi různorodost a spoustu všelijakých funkcí, pak se budete muset porozhlédnout po jiném automatu. Tento je určen výhradně jenom fanouškům ovocné klasiky.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti