Menu

Scrooge

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Scrooge

Výherní Automat Scrooge Zdarma OnlineJedná se o výherní automat zdarma na motivy známé sváteční povídky s názvem Vánoční pohádka. Tento výherní automat je přímo nadupán zábavnými prvky. Mimo samotné téma automatu je tím nejzajímavějším na tomto automatu jeho jackpot v hodnotě 120 000 mincí. Tento skvěle pohodový výherní automat zdarma pochází z dílny společnosti Microgaming.

Výherní Automat Scrooge Zdarma Online

 

Má celkem 5 válců, 50 výherních linií a celou nálož svátečních prvků. S tímto úžasných výherním automatem se dokážete vánočně naladit kdykoli během roku. Mimo to je tato skvělá hra naplněna bonusy. Naleznete zde wild symboly, násobitele, bonusovou Vánoční večeři a dokonce i spiny zdarma. Symboly jsou postavy ze samotné povídky. Jednou z postav je Tiny Tim. Ten má tu moc vynásobit vaši sázku na výherní linii až 200x. Nevrlý a zlý Jacob Marley je další podobnou postavou, která také dokáže vynásobit vaši sázku až 250x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti