Menu

King Tuts Chamber

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

King Tuts Chamber

Výherní Automat King Tuts Chamber Online ZdarmaVýherní automat King Tut’s Chamber zpracovává téma inspirované starověkým Egyptem. Hlavní postavou tohoto automatu je král Tutanchamon, kterému se zde říká zkráceně Tut.

Výherní Automat King Tuts Chamber Online Zdarma

 

Ihned po spuštění tohoto online automatu se můžete podívat na úvodní video. Uvidíte dva stromy, které se rozestoupí na obě strany a uprostřed odhalí pohled na pyramidy s noční oblohou a měsícem v úplňku. Název automatu je pak vytvořen zářivě žlutou barvou, ale poté, co se kamera přiblíží k pyramidě a pronikne dovnitř, tento nápis zmizí.

Cestujte s kamerou dál a dostanete se až do komnaty s poklady. Celá grafická stránka automatu je provedena velmi čistě a uhlazeně. Veškeré prvky byly vybrány s obrovskou pečlivostí a převládajícími barvami celého automatu jsou červené a oranžové tóny, které jakoby šlehají z rozpáleného písku. Zahlédnout můžete také detaily s hieroglyfy, které vám nabídnou historický pohled do starověkého období tohoto slavného vládce. Herní obrazovka je umístěna na oltáři a k dispozici budete mít celkem 25 výherních linií.

Herní symboly

Výherní automat King Tut’s Chamber se rozkládá na 5 válcích a všechny jeho symboly jsou sladěné s tématem. Narazit proto můžete na majestátní hlavu tohoto krále, sochu kočky v podobě faraona, brouka skaraba, pyramidu, nilský kříž a okřídlenou bohyni.

Tím nejhodnotnějším herním symbolem tohoto automatu je samotný král Tut, který vám vyplatí až 2500 kreditů. Wild symbolem je žlutý nápis Wild, který může nahradit všechny ostatní herní symboly a pomůže vám tak dosáhnout na ještě více výher. Speciální funkcí automatu jsou také spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti