Menu

Imperial Fruits 40 lines

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Imperial Fruits 40 lines

Imperial Fruits 40 lines Automat Online ZdarmaVýherní automat Imperial Fruits: 40 lines naleznete na platformě společnosti Playson. Tento automat obsahuje dva scatter symboly a jeden wild symbol, který ale může zaplnit celou herní obrazovku kdykoli se na ní objeví. Tuto automatovou hru si můžete zahrát na jakémkoli zařízení se sázkami od 20 pencí až po 100 liber na každé zatočení.

Imperial Fruits 40 lines Automat Online Zdarma

 

Zpracování designu i průběh hry se v tomto výherním automatu podobá ostatním titulům tohoto výrobce. Válce jsou černé a na nich je vyobrazena celá řada ovocných symbolů. V hodnocení jednotlivých symbolů naleznete na vzdálenějším konci citróny, švestky, třešně a pomeranče. Hodnotnější výplaty vám poskytnou hrušky, hrozny a melouny.

Tím nejhodnotnějším standardním symbolem je červená šťastná sedmička. Pokud z tohoto symbolu vytvoříte výherní kombinaci obsahující pět symbolů. Pak vám vyplatí stonásobek vaší sázky. Další symbol, který na válcích zahlédnete, je koruna, která je wild symbolem. Ve hře jsou také dva scatter symboly, které se mohou zobrazit pouze na prvním, třetím a pátém válci. Za tři scatter symboly získáte 20x hodnotu vaší sázky. Zlatý scatter symbol se nachází na posledním válci. Pokud se na válci zobrazí 5x, pak vyhrajete 100x hodnotu vaší sázky.

Co se týče specialit, tak mimo těchto dvou scatter symbolů a wild symbolu nečekejte od tohoto automatu nic jiného. I tak ale tento automat rozhodně stojí za vyzkoušení. Jeho rozptyl výher se pohybuje kolem průměru a průběh hry je velmi přímočarý.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti