Menu

Ark of Mystery

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Ark of Mystery

Výherní Automat Ark of Mystery Online ZdarmaMilujete dobrodružství a záhady? Potom je výherní automat Ark of Mystery určený právě pro vás. V této napínavé online automatové hře se střetnou hrdinové z Hollywoodu se svými protivníky. První hrdinkou, kterou spatříte, bude Anna, která je na cestě za ztracenými poklady ze starověkého Egypta. Aby se ale Anna k vytouženým pokladům dostala, musí nejdříve zlomit kletbu starověkých faraonů a projít napříč celé toto legendární království.

Výherní Automat Ark of Mystery Online Zdarma

 

Místo neustálého tisknutí tlačítka spin můžete v tomto automatu použít automatickou funkci a nastavit si počet kol, po které se budou válce roztáčet samostatně. Nejméně jich může být 10 a nejvíce 1000. Grafická stránka automatu ve vás vyvolá pocit, jako byste se opravdu nacházeli ve starověkém Egyptě.

Tento hrací automat má střední rozptyl a výhry vyplácí mnohem častěji než automaty s vysokým rozptylem. Výhry jsou při tom násobeny aktuálním násobitelem výher. Nastavení výher si můžete prohlédnout v tabulce výplat. Setkat se můžete se symboly, které vaše výhry vynásobí až 21x. Minimální sázkou je 0,2 a maximálně je možné si v automatu vsadit 100.

Herní symboly

Tento hrací automat se rozkládá na pěti válcích se třemi řádky a 20 výherními liniemi. Pro získání výher musíte spojit tři stejné symboly na jedné aktivní výherní linii. Wild symbol se může objevit na druhém, třetím a čtvrtém válci a může se rozrůst vždy na celý válec. Násobitel se zobrazuje na pátém válci a výrazně zvyšuje vaše šance na získání vysokých výher. Při získání třech wild symbolů můžete navíc aktivovat až 6 re-spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti