Menu

Magic Fruits 27

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic Fruits 27

Automat Magic Fruits 27 Online ZdarmaHledáte kasinovou hru nabízející velké výhry a spoustu zábavy? Zahrajte si hrací automat Magic Fruits 27 od Wazdan Gaming. Tento hrací automat je klasickým tříválcem s až 27 hracími liniemi, na které si můžete vsadit a splnit si tak vaše sny. Při hraní tohoto hracího automatu změníte názor na klasické tříválcové automaty, které jsou většinou považovány za nudné.
Magic Fruits 27 má červené pozadí, které doplňuje symboly. Ty jsou všechny pokryté duhovými barvami. Grafika je spíše průměrná, to stejné však rozhodně nemůžeme prohlásit o zvukových efektech, které udělají z této hry něco mnohem působivějšího a zábavnějšího.

Automat Magic Fruits 27 Online Zdarma

 

Aby hrací automat Magic Fruits 27 držel krok s klasickým uspořádáním, obsahuje symboly jako pomeranče, třešně, švestky, citróny, hrušky, hrozny, jablka, jahody, melouny, maliny, zvony, hvězdy, žolíky a červené sedmičky. Výhru získáte, když si vytočíte tři stejné symboly na jakékoli aktivní hrací linii. Navíc k běžným symbolům hracího automatu nabízí tato hra také pár speciálních funkcí. Jedná se o symbol žolíka, který funguje jako symbol wild. Znamená to, že může nahradit všechny ostatní symboly na válcích. Tuto užitečnou funkci si prostě zamilujete, hlavně pro to, že není dostupná v mnoha dalších hracích automatech online zdarma.
A ještě více. Hra má také speciální funkci, která vynásobí vaše výhry třemi. Tuto funkci aktivujete, když roztočíte válce tak rychle, že se vám na sloupcích objeví stejné symboly. Hra funguje na základě Unity engine a díky tomu nabízí hned dvě další možnosti, jak udělat vaše hraní prospěšným. Hrací automat Magic Fruits 27 si určitě zamilujete, jste-li fanouškem jednoduchých her s netradičními funkcemi. Začněte hrát teď hned a skamaraďte se s žolíkem, aby vám mohl zastoupit všechny ostatní symboly a přinesl vám výhru při každém zatočení nebo vyplňte sloupce stejnými symboly a získejte ještě více výher. Máte-li trošku volného času, rozhodně tuto hru vyzkoušejte!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti