Menu

XO Manowar

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

XO Manowar

Automat XO Manowar Online ZdarmaXo Manowar je zábavným výherním automatem vyprávějícím příběh známého Arica z Dacie. Tento příběh a hrdina bude známý hlavně pro hráče, kteří mají rádi komiksy společnosti Valiant Comics. Tento vzrušující výherní automat je úplně stejný, jako jeho komiksová předloha a možná vám bude trošku připomínat Batmana. Automat má celkem 5 válců s 25 výherními liniemi a narazíte na originální postavy z tohoto příběhu, jako je například Trill, Primary Reebo a Saana.

Automat XO Manowar Online Zdarma

Bonusová funkce tohoto automatu obsahuje spiny zdarma, expandující symboly, násobitele a lepivé wild symboly. Celkem je k dispozici hned 5 různých bonusových her, které hráčům poskytnou spoustu příležitostí na získání obrovských výher. Každá z bonusových her je vytvořena na téma jedné postavy z komiksu. Automat si mimo jiné můžete zahrát i na tabletech, mobilních telefonech nebo laptopech. Tak neváhejte a zažijte spoustu herní akce.

Počet výherních linií je v tomto výherním automatu fixní, což hráčům zajistí vyšší šance na získání skvělých výher. Pokud chcete změnit hodnotu sázky, stačí jednoduše na vaši sázku kliknout. Její hodnota se může pohybovat od 0,25 až do 12,50. Jedná se o výherní automat s nízkými sázkami a je tak určen především pro drobné a střední hráče.

Hráči milující komiksy si tento herní automat zdarma jistě oblíbí. Tím nejdůležitějším symbolem tohoto automatu je postava Manowar, která vám vyplatí 3000 mincí za spojení pěti těchto symbolů. Stejnou hodnotu získáte i za wild symboly. Druhým nejdůležitějším symbolem je Primary Reebo, který vám vyplatí 1500 mincí. Kapitál Capshaw vám přinese 1000 mincí, Trill vám vyplatí 500 mincí a nakonec je tu i Saana s 350 mincemi.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti