Menu

Monster Birds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Monster Birds

Monster Birds Automat Online ZdarmaPokud si zahrajete výherní automat Monster Birds, tak se dočkáte nekonečné zábavy. Narazit můžete na ptáky, kteří byli hlavními hrdiny hororového příběhu. Tento výherní automat ale na svých 5 válcích se třemi řádky a 25 výherními liniemi zobrazuje srandovní ptačí hrdiny. V tomto výherním automatu se tak budete snažit vytrhnout vaše výhry ze spárů vězeňských ptáků, ptačích mumií, ptačích zombí a ptačích duchů.

Monster Birds Automat Online Zdarma

Spojovat můžete tři a více stejných strašidelných ptačích symbolů na aktivních výherních liniích. Tímto způsobem na válcích výherního automatu Monster Birds získáte výhry. Příšerky musíte spojovat ve směru zleva doprava. Při hraní také můžete narazit na dva speciální symboly ptačích příšerek, které do hry přináší spoustu napětí.

Ptačí Drákula je nemrtvý vysávač krve, který vám pomůže získat mnohem více výherních kombinací. Tento symbol dokáže nahradit všechny další symboly mimo ptačího Kyklopa. Ptačí Kyklop je okřídlený ďábel, který netvoří žádné výherní kombinace, ale aktivuje bonusovou hru. Za 3, 4 nebo 5 symbolů Kyklopa zobrazených kdekoli na herní obrazovce získáte 1, 3 nebo 10 spinů zdarma.

Okřídlené příšery

Ptáci v tomto výherním automatu vypadají jako mumie, zombie, duchové nebo jiné zlovolné postavy z hororových filmů. Při točení válců tohoto příšerného výherního automatu se budete doslova válet smíchy. Automat si můžete zahrát přímo ve vašem prohlížeči bez nutnosti stahování.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti