Menu

Stunning Hot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Stunning Hot

Stunning Hot Automat Online ZdarmaStunning Hot je nádherný výherní automat zdarma, který je vlastně ovocným automatem s klasickým vzhledem. Automat od společnosti BF Games je opravdu jednoduchý na ovládání, nemusíte se řídit žádnými složitými pravidly. V podstatě se jedná o přímočarý výherní automat zdarma, kde má hráč jeden jediný úkol. Musí pouze čekat, až se na výherních liniích objeví ty správné výherní kombinace. Všechny výherní kombinace jsou při tom zobrazeny v tabulce výplat. V ní se také dozvíte, že celkem máte v tomto výherním automatu zdarma k dispozici 6 ovocných symbolů a 2 neovocné symboly. Neovocnými symboly jsou hvězdy a sedmičky a je naprosto samozřejmé, že právě tyto dva symboly vám nabídnou mnohem vyšší výhry než ovocné symboly.

Stunning Hot Automat Online Zdarma

 

Tím nejhodnotnějším symbolem je sedmička, která vám vyplatí až 50 000 mincí při každém zatočení. Symbol hvězdy vám vyplatí až 5000 mincí při každém zatočení. Mezi ty nejhodnotnější ovocné symboly patří pomeranče a hrozny. Tyto symboly vám také nabídnou výhry v hodnotě až 5000 mincí. Automat má ale v nabídce i další šťavnaté výhry. Můžete získat 2000, 1000 a 500 mincí. Vidíte, že tento klasický výherní automat je doslova rájem pro milovníky klasických automatů. Automat má dostatek výher pro každého, kdo si tento výherní automat zdarma chce zahrát. Na druhou stranu ale tento výherní automat nemá žádné bonusové funkce, dokonce zde nenarazíte ani na wild, ani na scatter symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti