Menu

Steampunk Big City

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Steampunk Big City

Výherní Automat Steampunk Big City Online ZdarmaTento výherní automat zdarma patří rozhodně mezi ty nejzábavnější výherní automaty z kolekce automatů vývojářské společnosti BF Games. Jedná se o pětiválcový automat se třemi řádky a 20 výherními liniemi, které máte plně k dispozici. Tím hlavním úkolem v této hře je spojit co nejvíce stejných symbolů na výherních liniích a získat tak výhry. Pokud se vám podaří na jedné výherní linii zobrazit více jak jednu výherní kombinaci, bude vám vyplacena výhra pouze za tu nejhodnotnější kombinaci symbolů. Všechny výherní kombinace se tvoří ve směru zleva doprava a jednotlivé kombinace si můžete také prohlédnout v tabulce výplat.

Výherní Automat Steampunk Big City Online Zdarma

 

Než se do hraní na tomto výherním automatu zdarma pustíte, rozhodně vám doporučuji se do tabulky výplat podívat a zapamatovat si ty nejhodnotnější symboly a výherní kombinace. Grafická stránka, animace a další mediální prvky tohoto automatu jsou velmi kvalitní a skvěle ladí s daným tématem. Navíc je díky nim tento výherní automat zdarma ještě zábavnější. Tato automatová hra při tom nepatří mezi ty nejsložitější. Obsahuje totiž jen pár velmi jednoduchých pravidel. Nenarazíte zde ani na žádnou bonusovou hru, ale budete mít k dispozici dva speciální symboly, které vám mohou přinést naprosto úžasné věci. Jedním z nich je wild symbol, který má podobu pistole. Tento symbol může nahradit všechny ostatní běžné hrací symboly a změnit tak nevýherní kombinace na výherní. Tím nejmocnějším symbolem je ale scatter symbol, který má podobu motýla a aktivuje spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti