Menu

The Three Musketeers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Three Musketeers

Hrací Automat The Three Musketeers Online ZdarmaVýherní automat The Three Muskeeters byl inspirován historickým příběhem o třech mušketýrech, kteří se jmenovali Aramis, Portos a Athos. Ve hře ale samozřejmě nechybí ani čtvrtý mušketýr, který se jmenuje D’Artagnan. Mušketýři mají za úkol najít drahokam, který byl ukraden jejich královně.

Hrací Automat The Three Musketeers Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma si můžete zahrát na všech platformách společnosti Playtech a můžete se tak přidat k těmto čtyřem statečným mušketýrům při plnění jejich vznešeného úkolu. Pokud dokážete zobrazit D’Artagnana na druhém a čtvrtém válci najednou, aktivujete tím funkci královnina diamantu. V této bonusové hře budete muset projít pěti úrovněmi. V první úrovni si musíte vybrat jeden ze tří mostů. Při objevení mince se dostanete do druhé úrovně, kde si budete muset vybrat mezi cestou, barely nebo katapultem. V poslední úrovni se dostanete do pokladnice, kde můžete nalézt královnin diamant a vyhrát tu nejvyšší nabízenou odměnu.

Herní symboly

Při hraní tohoto výherního automatu musíte spojovat 3, 4 nebo 5 stejných symbolů na výherních liniích. Mezi tematické symboly patří ametyst, koruna, svitek a rukavice. Tři mušketýři mohou při zobrazení v určitých kombinacích aktivovat bonusovou hru. Portos aktivuje bonusovou funkci úžasných mečů, Athos aktivuje funkci wild mušketýrů a Aramis aktivuje funkci zlatých dýk.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích a obsahuje 50 výherních linií, jejichž počet může být upraven. Sázky se mohou pohybovat od 0,05 do 5000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti