Menu

The Mummy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Mummy

The Mummy Automat Online ZdarmaVýherní automat The Mummy můžete objevit na všech platformách společnosti Playtech. Tento automat vás dokáže vtáhnout do hry tak, jak se to ještě nepodařilo žádnému jinému automatu před tím. Po spuštění automatu se můžete podívat na krátké úvodní video s naprosto úžasnou grafikou a skvělými zvukovými efekty. Při hraní se také můžete těšit na spoustu animací. Tento výherní automat vám nabídne možnost hrát zdarma nebo za reálné peníze a jeho téma se překvapivě netočí kolem egyptské kultury, ale kolem Hollywoodského filmu.

The Mummy Automat Online Zdarma

 

Válce tohoto výherního automatu byly navrženy naprosto dokonale a obsahují většinu hlavních postav včetně Evy, Ricka, krále škorpionů, kněze a mumie. Mezi symboly také patří brouk skarab, zbraně a poklad. V tomto výherním automatu existuje jeden symbol, který aktivuje spiny zdarma a druhý symbol, který je wild symbolem. Stejně jako i v ostatních výherních automatech bude wild symbol nahrazovat všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů, kterým je logo automatu.

Bonusová hra tohoto automatu má název Hon na mumie a vaším cílem bude nalézt co nejvíce mumií a zabít je. Vaše odměna pak bude záviset právě na počtu vámi zabitých mumií. Další bonusovou funkcí je Dobrodružství ve Ztraceném městě, ve které získáte minimálně osm speciálních spinů zdarma.

Funkce automatu

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Maximální sázka na každou výherní linii je 5 mincí. Při hraní s tou nejvyšší sázkou můžete dosáhnout na nejvyšší nabízený jackpot. Jackpot můžete vyhrát při zobrazení jackpotových symbolů a vaší odměnou bude maximálně 10 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti