Menu

World Football Stars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

World Football Stars

Automat World Football Stars Zdarma

automat-world-football-stars-online-zdarma

Online hrací automat zdarma World Footbal Stars nabídne hráčům celkem 5 válců, 15 výherních linií, na kterých se výhry počítají zleva i zprava, pouze v případě, že budete mít pět stejných symbolů, se výhra vyhodnocuje pouze z jedné strany! Navíc nabízí automat zajímavou volbu, a to, že si zvolíte své dva oblíbené týmy, v jejichž barvách se pak bude odehrávat celý hrací automat. Symboly jsou jak jinak, než tematicky laděné na fotbal. Setkáme se zde např. s Davidem Beckhamem, Waynem Roonym a dalšími populárními hráči této hry. Mimo to nabídne World Football Stars také dva bonusové symboly, díky kterým bude vyhrávání ještě snadnější. Prvním z nich je symbol WILD, který se dokáže proměnit na jakýkoli symbol, a vy tak získáte snadněji výherní kombinaci. Druhým bonusovým symbolem bude právě vlajka vámi zvolených týmů. Ta vám totiž daruje 12 volných spinů zcela zdarma! Pozor, vše je připraveno k výkopu!

V čem je Automat World Football Stars Zdarma lepší než ostatní?

Možná si říkáte, že 15 výherních linií není moc ve srovnání s automaty nabízejícími 25, 50, nebo dokonce 243 výherních linií. Na automatu World Football Stars Online Zdarma platí ale všechny výhry z obou stran!! Proto drží míru napětí každého otočení stále na vysoké úrovni, protože potencionální výhru můžete očekávat zastavením i pátého válce.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti