Menu

Daredevil

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Daredevil

Automat Daredevil ZdarmaOnline výherní automat zdarma DareDevil nabídne pět válců a celkem 20 výherních linií, na kterých můžete získávat skutečně nemalé výhry. Výhry se v liniích počítají zleva doprava. Automat je tvořen ve stylu známého Marvelovského hrdiny, aby toho nebylo málo, DareDevil nabídne hráčům také jeden bonusový symbol, díky kterému mohou získat další nemalé peníze na svůj herní účet. Jedná se o symbol SCATTER, ten hráčům nabídne celkem 10 volných spinů, v rámci kterých mohou získat další peníze na herní účet automatu. Déle již nečekejte a pusťte se do roztáčení válců!

Automat Daredevil Zdarma

 

Když byl Matt Murdock mladý, byl svědkem havárie kamionu. Když se snažil pomoci starému muži, radioaktivní látka, kterou kamion vezl, mu vyleptala oči. Když mu látka vzala zrak, získal ovšem schopnost radarového vidění. Má zbystřené i ostatní smysly a má akrobatické schopnosti. Sestrojil si zařízení, které vystřeluje lana, aby se mohl přitahovat na budovy podobně jako Spiderman. Zatímco ve dne je úspěšný právník, v noci se vydává bojovat se zlem. V roce 2003 natočil režisér Mark Steven Johnson průměrný film (zodpovědný za prvního Ghost Ridera s Nicolasem Cagem v hlavní roli) s názvem Daredevil, kde hlavního superhrdinu hrál Ben Affleck, jeho lásku Electru Natchios Jennifer Garner a hlavní záporáky Michael Clark Duncan jako Wilson Fisk alias Kingpin a ještě Colin Farrell jako Bullsey. Studio 20th Century Fox oznámila zprávu v dubnu 2012, že David James Kelly napíše scénář k rebootu tohoto filmu a režie se ujme David Slade (30 dní dlouhá noc a Twilight sága:Zatmění). Film bude zpracovávat komiksový příběh, kdy Kingpin odhalí pravou totožnost Daredevila a tím udělá Mattovi ze života doslova peklo.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti