Menu

True Love

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

True Love

Výherní Automat True Love Online ZdarmaTrue Love je výherním automatem s romantickým tématem, který je plný amorků, romantiky a víry. Tento výherní automat je k dispozici na platformách společnosti Playtech. Jakmile bude tento výherní automat spuštěn, objeví se před vámi dívka v růžových šatech a amorek, který kolem ní střílí šípy lásky.

Výherní Automat True Love Online Zdarma

 

Růžová barva se jeví jako všudypřítomná, protože je jí plná i herní obrazovka. Automat neobsahuje žádný speciální obrázek na pozadí, které je jinak plné pouze spoustou malých srdíček ve všech různých tónech růžové barvy. Výherní linie automatu jsou také označeny růžovými srdíčky.

Automat vám nabídne 15 výherních linií, které se rozprostírají napříč 5 válci. Naprostá většina ovládacích tlačítek na válcích je růžová, ale je zde i několik tlačítek jiné barvy.

Před začátkem hraní si můžete nastavit počet výherních linií od 1 do 15 a vaše sázky se mohou pohybovat od 1 do 10. Nastavení všech hodnot je velmi jednoduché a k dispozici máte i tlačítko Bet Max, které jedním kliknutím nastaví vaši sázku na 750 liber. Využijte také automatickou hru, která za vás odehraje až 99 spinů.

Herní symboly

Mezi běžné herní symboly tohoto automatu patří housle, holub, čokoláda, zásnubní prsten a růžová růže. Automat vám také nabídne symboly klasických herních karet od 9 až po eso. Za pět symbolů amorka vyhrajete odměnu v hodnotě 10 000 mincí. Scatter symbolem automatu je blonďatá dívka s modrýma očima, která může aktivovat až 15 spinů zdarma s násobitelem 3x. Za pět scatter symbolů navíc vyhrajete až 500 kreditů. Po každém kole s výhrou můžete spustit hazardní hru, ve které bude vaším úkolem vytáhnout si vyšší kartu než dealer. Do hazardní hry můžete vložit celou výhru nebo jen její polovinu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti