Menu

Dragon Tales

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dragon Tales

Výherní Automat Dragon Tales Online ZdarmaZnovu se k nám dostává jednoduchý výherní automat zdarma od vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. Když se nad tím zamyslíte, tak se na trhu s výherními automaty objevuje stále více moderních automatů a na ty staré, klasické herní automaty se zapomíná. Nicméně vývojářská společnost Tom Horn Gaming se snaží jejich kouzlo udržet naživu a výherní automat Dragon Tales je toho skvělým příkladem. Je tak jasné, že se jedná o tříválcový automat se třemi výherními liniemi. Za tři symboly draků zobrazených na výherní linii získáte 3000násobek vaší sázky. Možná vám to bude připadat jako ne příliš mnoho peněz, ale k výhře této částky musíte vsadit pouze nízké sázky. Proto se jedná o jeden z těch nejlepších hracích automatů, co se týče návratnosti.

Výherní Automat Dragon Tales Online Zdarma

 

Dračí hlavy umístěné nad válci se nelekejte, určitě vás nesežere, ale musíme vývojářský tým pochválit za velmi realistické grafické prvky. Jedná se o velmi napínavou hru, která bude vyžadovat vaši trpělivost. Vsadit si můžete 2 mince na linii, což dělá dohromady 6 mincí. Tento výherní automat zdarma si také můžete před vložením vlastních finančních prostředků bezplatně vyzkoušet. My vám ale doporučujeme vrhnout se do opravdové hry. Sázky zde nejsou nijak vysoké a pravidla jsou velmi jednoduchá. Dokonce i naprostí nováčci pravidla velmi rychle pochopí. Pozice, na kterých se dračí symboly objeví, je velmi důležitá. Nejvyšší výhru získáte, když se objeví na první výherní linii. Pokud se objeví na druhé, tak vyhrajete 1500x vši sázku a pokud se objeví na první, tak vyhrajete 6000x vaši celkovou sázku.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti