Menu

Candylicious

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Candylicious

Výherní Automat Candylicious Online ZdarmaVýherní automat Candylicious je veselý, lákavý a jednoduchý automat, který se vyznačuje spoustou sladkostí a pestrobarevnou grafickou stránkou.

Výherní Automat Candylicious Online Zdarma

 

Symboly tohoto výherního automatu představují žvýkačky, gumové bonbóny, mentolky, gumové medvídky a sladká srdíčka. Na válcích je ale také mnohem více jiných sladkostí, které jsou vyobrazeny tak lákavě, že byste se do nich určitě chtěli hned pustit.

Herní funkce

Doprovodná hudba tohoto výherního automatu online je veselá a živá a narušuje ji pouze zvuk točení válců, který se zintenzivňuje před každým zastavením. Pokud v tomto výherním automatu chcete mít přehled o možných výhrách, tak se nejdříve podívejte do tabulky výplat. Tu najdete v rámci informací o hře. V tabulce výplat se dozvíte, kolik na všech 8 výherních linií můžete získat peněz za každou výherní kombinaci. Spojení gumových medvídků vám přinese tu nejvyšší možnou výhru. Za tři gumové medvídky vyhrajete 1000 mincí. Z celkového hlediska se možná jednotlivé výhry neřadí mezi ty nejvyšší na trhu, ale i tak si přijdete na slušné částky. Například za spojení devíti čokoládových kuliček vyhrajete 10 000 mincí.

Tento výherní automat obsahuje celkem 3 válce a 8 výherních linií. Vsadit si můžete maximálně jednu minci na každou výherní linii a hodnota mincí se může pohybovat od 0,1 do 2,3. Výherní automat Candylicious je velmi jednoduchý a neobsahuje příliš mnoho speciálních funkcí. Proto tentokráte spiny zdarma, wild symboly bonusové hry ani násobitele nečekejte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti