Menu

2 Million B.C.

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

2 Million B.C.

Automat 2 Million BC Online ZdarmaVýherní hrací automat od Betsoftu 2 millons B.C. zachycuje podstatu doby kamenné atraktivním způsobem. Hra obsahuje několik zajímavých bonusů a odměn, které jsou chytře skryté v průběhu hry. Zatímco 2 millions B.C. nemusí být jednou z nejlepších her od Betsoftu, jistě je to ale zábavná hra a stojí za to zkusit v ní své štěstí. Hra je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi zajímavou hru a je rozhodně mnohem více uživatelsky příjemná ve srovnání s většinou ostatních her s progresivními odměnami a složitými bonusy. Celkově vzato je tento online automat zdarma skvělý pro hráče, kteří si na svou výhru rádi počkají, a nechají se odměnit v bonusovém kole.
Přehled 2 milionů B.C.

Automat 2 Million BC Online Zdarma

 

2 Million B.C. Je 30-liniový, 5 válcový výherní automat od Betsoftu. Hra umožňuje hráčům vybrat si z hraní s až 5 mincí na každý řádek. Hodnota mincí se pohybují od $ 0,02 do na $ 1. Maximální sázka na jeden spin tedy činí až $ 150. Hlavní cíl zůstává stejný, jako je ve většině výherních automatů. Budete potřebovat, aby se výherní symboly srovnaly na výherních liniích automatu. Kombinace zleva doprava vyhrává. Všechny symboly v 2 millions B.C. jsou založeny na kamenné kultuře a zahrnují jeskynní malby, šperky, šavlozubého tygra, jeskynní ženu a mnoho dalšího. Ve většině případů se dva stejné symboly napříč výherní linií promění ve výhru. Nicméně, několik symbolů také vyžaduje, aby se objevili nejméně ve třech. Některé symboly mohou také odemknout speciální funkce ve hře. Tři nebo více požárních symbolů ve výherní řadě vám přinese bezplatná otočení, tři žaludy odemykají Saber bonusovou hru, a tak dále.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti