Menu

Neon Cowboy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Neon Cowboy

Hrací Automat Neon Cowboy Online ZdarmaVýherní automat Neon Cowboy není vůbec složitou automatovou hrou. Válce můžete roztočit třeba jen několikrát, ale i tak na vás budou na všech stranách čekat zábavné funkce, které vás dovedou k obrovským výhrám a nádherným peněžním výplatám.

Hrací Automat Neon Cowboy Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje 5 válců a 30 výherních linií. Celou hru si ale užijete nejvíce, pokud budete hrát s maximální sázkou a všemi výherními liniemi najednou. Maximální sázka tak činí rovných 60 dolarů, a protože se jedná o docela vysokou částku, buďte při sázení opatrní. Na druhou stranu je ale pravdou, že vaše šance na získání obrovských výher jsou při vsazení maximální částky opravdu vysoké.

Za spojení tří stejných symbolů můžete vyhrát od pětinásobku vaší sázky. Maximální jackpot má ale hodnotu 500násobku hodnoty vaší sázky na linii a získáte ho za spojení pěti symbolů kovbojské dívky. V bonusovém kole na vás čekají také skvělé výhry v hodnotě 20násobku vaší celkové sázky.

I když tento hrací automat obsahuje stejnou strukturu jako většina ostatních a má základní rozvržení, jedná se o skvělou a napínavou automatovou hru. V nabídce je hned několik jedinečných symbolů a dokonce i symboly s nízkou hodnotou jsou sladěny s tématem.

Herní symboly

Mezi jednotlivé symboly tohoto výherního automatu patří šerifský odznak, kovbojské boty, kovbojské klobouky a podkovy. Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou kovbojská dívka a kovboj. Všechny symboly jsou vytvořeny pomocí pestrých a neonových barev. Díky své barevnosti je pak tento výherní automat opravdu zajímavý a přitažlivý pro spoustu hráčů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti