Menu

Golden Treasure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Golden Treasure

Výherní Automat Golden Treasure Online ZdarmaTento výherní automat je tak napínavý, že se od jeho hraní nebudete moci odtrhnout. Jedná se o výherní automat určený pro ty hráče, kteří se nezaleknou před žádnou překážkou a chtějí dosáhnout svých cílů. Pro hráče, kteří touží po dobrodružství, objevování, lovení a přežití beze všech moderních vymožeností. Pro hráče, kteří chtějí objevit své pravé já.
Funkce výherního automatu
Výherní automat Golden Treasure pojednává o rozhodnosti, instinktu a schopnostech přežít v nelidských podmínkách. Vy se ale v této automatové hře změníte na draka, který se bude muset se všemi překážkami a velmi složitým vyrůstáním v nebezpečném prostředí potýkat. Naučte se jako drak lovit na širokých pláních, bojovat s ostatními draky o nadvládu, přežívat v opuštěných slujích nebo podzemních jeskynních a hledat poklady. Během toho všeho ale musíte také růst a učit se o ostatních obyvatelích, získávat vědomosti a moc na přepsání historie. Vše záleží pouze a jen na vás a na vaší volbě. Budete vládnout nebo budete ovládáni, nic mezi tím neexistuje.

Výherní Automat Golden Treasure Online Zdarma

Herní symboly
Tento výherní automat je zanesen do doby dávno před lidskou civilizací, kdy bylo to nejdůležitější získat nadvládu nad co největším oblastí. V automatu na vás čekají symboly draků, mladých i starých a dětských bojů, ze kterých se mladí draci učí. Všechny vaše volby budou mít v tomto výherním automatu své následky a tím nejlepším pro získání nadvlády a moci v budoucnu bude najití vaší spirituální nadřazenosti.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti