Menu

Mighty Arthur

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mighty Arthur

Hrací Automat Mighty Arthur Online ZdarmaVýherní automat Mighty Arthur byl inspirovaný králem Arthurem a je situován do středověku. Při hraní tohoto online video automatu na vás čeká spousta skvělých funkcí. Automat je tak určen pro všechny hráče, kteří hledají férovou hru s vysokými výplatami, která je zároveň zábavná.

Hrací Automat Mighty Arthur Online Zdarma

 

Je asi samozřejmé, že když tento výherní automat pojednává o Arthurovi a Merlinovi i většina použitých funkcí bude sladěna s tématem. To platí i pro vzhled automatu se zlatými transparentními válci po živě zelené pozadí. Automat se rozkládá na pěti válcích se třemi řádky a 20 fixními výherními liniemi, které vám budou vyplácet výhry směrem zleva doprava. Vaším cílem bude ve hře co nejvíce využít wild symbol Arthura, který se zobrazuje na prostředním válci a zaručí vám výhry. Válce tohoto automatu roztočíte minimálně s 20 pencemi a maximálně se 100 librami.

Herní symboly

Výherní automat Mighty Arthur obsahuje celkem 11 symbolů. Tím nejhodnotnějším symbolem je štít a nejméně hodnotným symbolem je karetní symbol s číslem 10. Spojením tří nejhodnotnějších symbolů automaticky vyhrajete 25 euro, když jich ale získáte dokonce pět, pak na vás čeká závratná výhra v hodnotě 750 euro.

V tomto automatu naleznete hned dva druhy wild symbolů. Expandující wild symbol Arthura a Merlinův náhodný wild symbol. Scatter symbol zde má funkci aktivace bonusové hry se spiny zdarma.

Při hraní automatu Mighty Arthur budete mít 96,94 % návratnosti. Během jednoho zatočení můžete vyhrát až 621x hodnotu vaší sázky a vaše možnosti získání zásadních výher jsou zkrátka obrovské.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti