Menu

Classic 7 Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Classic 7 Fruits

Automat Classic 7 Fruits Online ZdarmaPokud si chcete zahrát výherní automat Classic 7 Fruits, tak budete mít možnost vyhrát opravdu vysoké peněžní částky a ochutnat u toho ty nejlepší ovocné kousky. Tento výherní automat pro vás má strhující atmosféru a spoustu skvělých výher. Rozkládá se celkem na 5 válcích se třemi řádky a 25 výherními liniemi.

Automat Classic 7 Fruits Online Zdarma

Výherní automat Classic 7 Fruits není vůbec obtížný na ovládání. Vaším jediným úkolem je spojit stejné symboly ovoce na aktivních výherních linií, počínaje válcem nejvíce vlevo. Za takové výherní kombinace získáte vaše výhry. Při použití speciálních symbolů budete vaše výhry moci ještě zněkolikanásobit. Zvon je symbol, který vám umožní zahrát si 1, 3 nebo 10 spinů zdarma. Stačí na válcích zobrazit 3, 4 nebo 5 zvonů najednou.

7 je šťastným číslem a zde zastupuje wild symbol. Když se vám podaří ji na válcích zobrazit, pomůže vám nahradit ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací.

Jak hrát

Fanoušci tohoto výherního automatu si ho velmi pochvalují, zvláště pro jeho klasickou hru s klasickým designem. Pokud tedy také fandíte klasice, tak si tento výherní automat jistě oblíbíte. Ovoce je jednoduše mottem výherních automatů a je tak naprostou povinností naplnit tyto válce spoustou ovoce. Tento výherní automat je mimo jiné určen právě milovníkům těchto šťavnatých a sladkých plodů. Zároveň se jedná o skvělou volbu pro úplné začátečníky na trhu s výherními automaty.

Tento výherní automat si můžete zahrát naprosto zdarma a na několik minut zrelaxovat svoji mysl. Automat nemá žádné speciální zápletky, ale poskytne vám dostatečné množství příležitostí na získání velkého množství výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti