Menu

Golden 7 Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden 7 Fruits

Výherní Automat Golden 7 Fruits Online ZdarmaVýherní automat Golden 7 Fruits je hrou, ve které budete mít možnost přeměnit zralé ovoce v opravdové zlato. Stačí si jen počkat, až se barevné ovocné symboly objeví na 5 válcích se třemi řádky a 20 výherními liniemi. V nabídce jsou například melouny, třešně a pomeranče.

Výherní Automat Golden 7 Fruits Online Zdarma

 

Hráči musí při hraní tohoto výherního automatu spojit 5 stejných symbolů na jedné aktivní výherní linii. Je velmi důležité, aby se kombinace těchto symbolů objevila na výherní linii a začínala na válci nejvíce vlevo. Výherní kombinace musí vždy začínat na prvním válci a pokračovat na válci sousedním tak, aby ji žádný jiný symbol nepřerušoval. Když se na válcích objeví symbol zlaté sedmičky, tak se změní i všechny symboly K a Q na hrací obrazovce právě na symboly zlatých sedmiček. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo symbol 7.

Symboly výherního automatu

Jednotlivé symboly tohoto výherního automatu zahrnují velmi populární melouny, švestky, hrozny, třešně, citróny a pomeranče. Automat má celkem 5 válců a 5 výherních linií. Není to příliš mnoho, ale i to stačí k vytvoření velmi vzrušující hry s vysokými výhrami. Za 5 hroznů nebo melounů vynásobíte vaši sázku na linii celkem 500x. Pomeranče nebo švestky vynásobí vaši sázku až 200x. Nejvíce získáte za symbol zlaté sedmičky, který vynásobí vaši sázku až 10 000x.

Po každé výhře si můžete zahrát hazardní hru, která vám umožní vaši celkovou výhru ještě zdvojnásobit. Stačí jen správně uhodnout barvu otáčené karty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti