Menu

Hollywood

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Hollywood

Automat Hollywood Online ZdarmaVýherní automat Hollywood Film je určen speciálně pro všechny hráče, kteří kdy snili o tom, stát se hollywoodskými režiséry. Budete se tak moci usadit do režisérského křesla a mít na starosti svůj vlastní film. Tento výherní automat se odehrává na 5 válcích a 25 výherních liniích.

Automat Hollywood Online Zdarma

 

Tento výherní automat online byl vytvořen v HD kvalitě a nabídne vám dynamické animace a skvělou herní zábavu. Mezi speciální funkce automatu pak patří násobitelé výher, spiny zdarma, wild symboly a speciální bonusová hra s popcornem.

Naprosto všechny symboly tohoto výherního automatu jsou nějak spojeny s filmy. Výherní kombinace tak můžete tvořit z popcornu, klapek, brýlí a režisérského křesla. Dalšími symboly jsou hvězdy, filmy, megafon, kamera a filmové pásky.

Tím nejhodnotnějším herním symbolem je soška Oscara, který je zároveň wild symbolem. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a bonusových symbolů. Zahrát si můžete také doplňkovou bonusovou hru.

Funkce automatu

Co se týče estetické stránky automatu, tak vás jistě potěší svojí jednoduchostí, čistými liniemi a důrazem na detaily. Na pozadí automatu se nachází opona a jeviště.

Před zahájením hry se nejdříve věnujte nastavení svých sázek. Nastavit si můžete počet aktivních výherních linií, se kterými chcete hrát i hodnotu své sázky. Počet linií může být 1, 5, 10, 15 nebo 25, Hodnota jednotlivých sázek na výherní linii začíná na 1 centu a pokračuje až do 1 dolaru. Žádný akční filmový trhák vás v tomto výherním automatu nečeká, jde spíše o průběh natáčení, který z vás ale udělá opravdového boháče.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti