Menu

Lucky Clover CT

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Clover CT

Lucky Clover CT Automat Online ZdarmaVýherní automat Lucky Clover vám poskytne ten nejdůležitější symbol, který vám přinese spoustu štěstí. Ano, jedná se o čtyřlístek. Abyste ale měli pořádné štěstí, to bude záležet pouze na tom, jak budete automat ovládat. Tento výherní automat zdarma vytvořila společnost Casino Technology jako klasický automat inspirovaný irskou kulturou.

Lucky Clover CT Automat Online Zdarma

 

Čtyřlístky mají zelenou barvu a jsou oblíbené, protože údajně přináší štěstí. Zelená barva ale převládá v celém tomto výherním automatu. Pozadí automatu je nicméně velmi jednoduché a vyobrazuje pouze obrovský zelený čtyřlístek orámovaný abstraktními zelenými čárami. Atmosféra celé hry je veselá a zároveň se jedná o naprostou klasiku. Monotónnost průběhu hry nepřeruší ani jedna animace.

Zvukové i hudební efekty tohoto automatu vycházejí z klasických automatů připomínajících staré hazardní hry. Výherní automat Lucky Clover vám zkrátka nabídne nepřekvapivé, ale zároveň velmi příjemné herní zážitky.

Ovládání tohoto výherního automatu je velmi jednoduché a není potřeba ani žádného složitého nastavování. Automat obsahuje celkem 5 válců s 5 výherními liniemi, na kterých můžete tvořit výherní kombinace. Než se ale pustíte do hraní, měli byste si nejdříve nastavit hodnotu vsazených mincí na každou výherní linii.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu patří mezi naprostou klasiku. Narazíte tak na ovoce v podobě třešní, švestek, broskví a jablek, které vám vyplatí ty nejmenší výhry. Dalšími symboly jsou dolarové mince a zvony. Ty vůbec nejhodnotnější symboly jsou červené sedmičky a koňské podkovy, které vám vyplatí až 3000 mincí. Scatter symboly jsou v tomto automatu dva a jsou to banány a zlaté hvězdy. Wild symbolem je zelený čtyřlístek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti