Menu

40 Treasures

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

40 Treasures

Výherní Automat 40 Treasures Online ZdarmaVýherní automat 40 Treasures pro vás vytvořila společnost Casino Technology. Tématem tohoto automatu je 40 zářivých šperků. Automat je velmi jednoduchý na ovládání a zároveň se jedná o automat vhodný pro naprosto všechny hráče, nezávisle na jejich finanční situaci.

Výherní Automat 40 Treasures Online Zdarma

 

Všechny šperky, které vám tento výherní automat nabídne, není snad ani možné zahlédnout dohromady na jednom místě. Možná snad jen při návštěvě nějakého velkého muzea. Pro hráče, kteří upřednostňují staré klasické výherní automaty, je tento výherní automat jak dělaný. Výherní automat je vytvořen speciálně za pomoci symbolů z klasických fyzických hracích automatů. Můžete tak klikat na jednotlivá tlačítka, tahat za páky a inkasovat své výhry. Automat je tak naprosto skvělým spojením mechanických a virtuálních automatů.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se 40 výherními liniemi. Než se pustíte do hraní, musíte si nejdříve nastavit hodnotu vsazených mincí. Na každou výherní linii je možné vsadit si pouze jednu minci, jejíž hodnota se může pohybovat od 1 do 10 centů. Celková sázka na všech 40 výherních linií může na každé zatočení válci činit 4 dolary.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu tvoří souhrn ovocných symbolů a královských symbolů. Jednotlivé symboly při tom vypadají nesouměrně a trošku chaoticky. Narazíte například na symboly královských ornamentů, truhlic s poklady, citrónů a grepů. Tím nejhodnotnějším symbolem je královská koruna. Za pět těchto symbolů můžete vyhrát až 10 000 mincí. Wild symbolem je král a scatter symbol má podobu truhlice s penězi.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti