Menu

Secrets of the Amazon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Secrets of the Amazon

Hrací Automat Secrets of the Amazon Online ZdarmaVýherní automat Secrets of the Amazon je pětiválcem s 20 výherními liniemi, který si můžete zahrát na platformách společnosti Playtech. Co se týče vzhledu tohoto automatu, jedná se o velmi povedenou a pěknou hru s výborně zpracovaným tématem deštných pralesů. Symboly tohoto automatu zahrnují pralesní princeznu, měsíční květiny a pralesní zvěř. Na pozadí se pak rozpíná mohutný amazonský prales.

Hrací Automat Secrets of the Amazon Online Zdarma

 

Na válcích tohoto automatu online můžete zahlédnout scatter symboly i wild symboly. Wild symbolem je právě pralesní princezna, která vypadá naprosto úchvatně. Při použití wild symbolu ve výherní kombinaci bude její hodnota zdvojnásobena. Sázky se v tomto výherním automatu pohybují od 20 centů do 500 dolarů.

Při zobrazení tří scatter symbolů kdekoli na válcích aktivujete měsíční spiny zdarma. Následně budete přeneseni na speciální herní obrazovku, na které se nacházejíí tři měsíční květiny. Jednu z nich si vyberte a odhalíte počet vašich spinů zdarma. Za zobrazení 3 scatter symbolů je v nabídce od 5 do 15 spinů zdarma, ale také vyhrajete i pětinásobek vaší sázky na jednu výherní linii. Za 4 scatter symboly si budete moci zahrát 8 – 18 spinů zdarma a vyhrajete 10x hodnotu vaší sázky. Nakonec můžete získat i pět scatter symbolů, které vám přinesou od 10 do 20 spinů zdarma a 2000x hodnotu vaší sázky.

Speciální herní funkce

Při spinech zdarma bude také aktivní násobitel výher, který se bude s každým následujícím kolem zvyšovat. První spin tak bude mít násobitele 1x a dvacátý spin zdarma bude mít násobitele 20x. Při získání scatter symbolů v průběhu spinů zdarma můžete jejich počet ještě navýšit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti