Menu

Fu Lu Shou

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fu Lu Shou

Fu Lu Shou Automat Online ZdarmaNázev výherního automatu Fu Lu Shou v překladu znamená štěstí, prosperita a dlouhý život. I když má tento výherní automat velmi zjednodušený design, pocit z něho budete mít naprosto skvělý. Pozadí tohoto výherního automatu není nijak výrazné, ale i tak dokáže svými zlatými a červenými tóny upoutat vaši pozornost.

Fu Lu Shou Automat Online Zdarma

 

Design tohoto výherního automatu je založen na tradičních čínských prvcích a symbolech. Jednotlivé symboly proto zobrazují již známé obrázky lotosových květů a oplatků štěstí. Vizuální efekty zajišťuje enormní množství šperků a vír, vířící celou herní obrazovkou a zanechávající po sobě stopy bohatství.

Herní funkce

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 20 výherních linií. Počet výherních linií je fixní, proto nemůže být změněn. Velikost herního pole je potom 5×3. Ovládací panel hráčům potom umožní změnit hodnotu svých sázek změnou hodnoty sázky na výherní linii, která se může pohybovat od 0,1 do 150. Tento výherní automat nenabízí žádné speciální funkce, proto nečekejte žádné bonusové hry, spiny zdarma ani násobitele. Na rozdíl od ostatních her nebudete mít ani možnost zahrát si dodatečnou hazardní hru. V nabídce je pouze expandující wild symbol, který se nachází na druhém, třetím a čtvrtém válci. Každý wild symbol navíc pro hráče znamená jeden re-spin zdarma.

Speciálních funkcí tohoto výherního automatu je málo, ale možnost zahrát si v režimu automatické hry zde nechybí. Můžete se tak klidně posadit a celou hru si skvěle vychutnat. Tuto funkci můžete navíc kdykoli přerušit jedním jediným kliknutím. Vždy tak máte celou hru pod kontrolou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti