Menu

Agent Jane Blonde

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Agent Jane Blonde

Výherní Automat Agent Jane Blonde Zdarma OnlineTa, kdo nyní rozdmýchává točící se válce, je agentka společnosti Microgaming, Jane Blonde. Jane je protikladem od Americké FBI pro Britského tajného agenta 007, Jamese Bonda. Jane Blonde je super špionkou a tato hra tak může hráčům připomenout další podobnou hru od stejného výrobce s názvem Hitman.

Tento špionážně inspirovaný výherní automat používá komiksovou grafiku, která vtáhne hráče do svůdného světa špionáže. Hráči tak budou následovat tuto nádhernou špiónku kolem světa při jejím plněním jedné z těch nejnebezpečnějších misí.

Výherní Automat Agent Jane Blonde Zdarma Online

 

Tento pětiválcový video automat nabízí pouze 9 výherních linií. Ale i s tímto omezeným počtem výherních linií má hra skvělé výplaty, zvláště pokud se vám podaří zatočit válci tak, že odpálíte zbraň C4 (raději se neptejte, o co jde), náboje, rentgenové brýle, koktejly, rtěnku, kapesní pistole a GPS sledovače. Portrét agentky Jane Blonde se objeví i při různých misích, jako je potápěčská mise, letecká mise, výletní mise a sněhová mise. Jedná se o dynamický a akční výherní automat.

Agentka Jane Blonde je wild symbolem a nahrazuje všechny ostatní symboly ve hře mimo symbol loga, který je scatter symbolem. Navíc je každá výhra zahrnující symbol agentky Jane zdvojnásobena. Nejvyšší výhru 10 000 mincí můžete získat za zobrazení agentky Jane pětkrát na aktivní výherní linii (výherní částka je ovlivněna výší sázky).

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti