Menu

Fruit Awards

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruit Awards

Automat Fruit Awards Online ZdarmaVýherní automat Fruit Awards se od ostatních automatů v jistých bodech liší. Tématem tohoto automatu jsou pomeranče, melouny, třešně a hrozny, které jsou jeho hvězdami. Celá tato automatová hra se odehrává na 4 válcích a 81 výherních liniích.

Automat Fruit Awards Online Zdarma

 

Pro zahájení hry si musíte nejdříve nastavit své sázky. Jejich hodnota se může pohybovat od 0,20 do 50 dolarů. Také je možné zahrát si verzi tohoto automatu zdarma.

Herní symboly

Mimo ovocných symbolů je v tomto výherním automatu i symbol 7 a symbol bar. Speciálním symbolem je pak tradičně symbol zlaté hvězdy, který má funkci wild symbolu. Nechybí ani hazardní funkce umožňující zdvojnásobení výher.

Funkce automatu

Grafická stránka automatu je ostrá a velmi čistá, což celý tento automat odlišuje od ostatních. Válce jsou průhledné a za nimi se nachází divadelní scéna s červenou oponou a zlatými dekoracemi. K rozdělení jednotlivých válců a řádků slouží malé zlaté křížky umístěné mezi symboly. 4 válce rozhodně nepatří mezi standardní počet, ale do tohoto automatu se skvěle hodí.

Citróny, pomeranče, švestky a třešně mají stejnou hodnotu, melouny vám ale vyplatí o trošku více. Následujícím symbolem v řadě je symbol Bar, ale tu vůbec nejvyšší výhru vám vyplatí symbol sedmičky. Zlatá hvězda je wild symbolem, který může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Mimo to také může již existující výherní kombinace doplnit a vyplatit vám tak vyšší výhry. Tento symbol tak nepřehlédněte, protože vás přivede až k epickým výhrám.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti