Menu

7 Wonders

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

7 Wonders

Výherní Automat 7 Wonders Online ZdarmaVýherní automat 7 wonders je inspirovaný sedmi divy světa, které zajímají opravdu velkou část lidské populace. Celý tento výherní automat vám nabídne 5 válců a 20 výherních linií.

Výherní Automat 7 Wonders Online Zdarma

 

Symboly tohoto výherního automatu zdarma znázorňují slavné monumenty a na jeho pozadí je vyobrazeno všech sedm divů světa dohromady na břehu oceánu. Kdyby toto zobrazení bylo reálné a všech sedm divů světa by se nacházelo tak blízko, tak by jejich návštěva byla daleko jednodušší. Jednotlivými divy jsou Pyramida Chichen Itze, Stonehenge, Hagia Sophia, Velká pyramida v Gíze, Velká čínská zeď a Římské koloseum.

Herní funkce

Hraní tohoto výherního automatu není vůbec složité. Naprosto vše, co o automatu potřebujete vědět, naleznete v ovládacím panelu. Ten se nachází na spodní straně válců a zobrazuje mimo jiné i váš celkový stav účtu, aktuální sázku, počet aktivních výherních linií a získané výhry. Tento výherní automat také nabízí funkci automatické hry, která používá vždy vaši aktuální hodnotu sázky. Pokud využijete tuto funkci, tak budou některé věci pro vás mnohem jednodušší, celá hra bude probíhat velmi rychle a vy se nebudete muset starat o roztáčení válců. Pokud si chcete užít bonusy tohoto výherního automatu, tak je zde pro vás připraven expandující wild symbol. Tento symbol má podobu světa a může se objevit na druhém, třetím nebo čtvrtém válci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti